מומלצים

אם אפשר לפרגן (ועל הדרך לשפר SEO ;) למה לא אני אומר?!
הנה רשימה של כמה אתרים שאני אוהב בסדר אקראי (התיאור של כל אתר הוא מטעמם) – 

mizbala
מזבלה.קום הוא אחד ממותגי האינטרנט המובילים, המוכרים והאמינים ברשת הישראלית. הבלוג עוסק בעולם הפרסום, השיווק והיח"צ הישראלי מאז 2006 ונחשב לפלטפורמה המובילה בתחומה. 

dr
הבלוג של דניאל רבנר, מייסד ומנכ"ל Practical Innovation עוסק בתוכן וידאו ברשת, בדגש על תוכן מקורי ומתוסרט ובעולמות הקרוס מדיה ( שילובי מדיה חדשה ומסורתית – אינטרנט וטלוויזיה בעיקר, והאופן בו הם מושפעים ומשפיעים על שינויים בהרגלי הצפיה). דיווח על סדרות אינטרנט חדשות, על היבטיים פיננסים של התעשיה, על ניסויים שעושים בקרוס מדיה, על שילובים של דיגיטל וטלוויזיה ועל אפשרויות שגלומות בעולם הסלולר ועל תוכן ממומן.


חדר 404 של עידו קינן הוא מגזין תרבות דיגיטלית, טכנולוגיה וחיי רשת.

Active & Marketing
Active & Marketing  של זוהר אוריין. פוסטים העוסקים בעולם התקשורת השיווקית, שיווק, מיתוג, אסטרטגיה, דיגיטל ומדיה חברתית.

UT
Usability Talking  – הבלוג טכנולוגי של מורד שטרן על עולם האינטרנט, החדשנות, היזמות והסטארטאפים.

SLOW
אתר סלואו הוא מקום מפגש לאנשים שהחליטו להאט, בצורה זו או אחרת, את חייהם. אתם לא חייבים לגור במערה, ללבוש עלים ולעסוק במדיטציה. מספיק שתרצו לאכול יותר טוב, ליהנות מהחופשה הבאה שלכם בצורה יותר מוצלחת, לנהל קשרים טובים יותר עם המשפחה והחברים, לצרוך בצורה הגיונית ואתית, ועוד. 

POP
Pop Tarts בלוג בנושא תרבות אמריקנית פופולארית של אפי טריגר.

FI
עין הדג- סרטים זה כיף. אבל לראות סרטים זה רק חצי מהכיף. החצי השני הוא לדבר על זה. לצפות לסרט לפני שהוא מגיע, ולדבר עליו אחר כך. עין הדג הוא מקום שבו חובבי קולנוע, וגם אנשים שסתם נהנים לראות סרט מדי פעם, יכולים לקרוא ביקורות, לשמוע חדשות, ולשוחח, על סרטים.

מודעות פרסומת